כל האתר ללא מע"מ +מתנה

לא כולל נונה ואיפור

X

כל האתר ללא מע"מ +מתנה, לא כולל נונה ואיפור

My Cart, items

אודות פרמייר

פרמייר ים המלח הוקמה בשנת 1990 ומהווה חלק מקבוצה המתמחה בקוסמטיקה משנת 1979. פרמייר ים המלח מעבדות קוסמטיקה הנה היצרנית המובילה של מוצרי קוסמטיקה, טיפוח העור ומכשור רפואי באיכות גבוהה עם מינרלים מים המלח. סדרת המוצרים שלנו כוללת מעל מאה וחמישים פריטים, המיוצאים ליותר משישים ושתיים מדינות ברחבי העולם. מוצרים אלה יוצרים מגוון מלא וייחודי של מוצרים באיכות גבוהה לטיפוח ולטיפול העור.

אתרי פרמייר ברחבי העולם : לפרמייר מרכזי הפצה במיאמי ובלוס אנגלס שבארה”ב, בטורונטו קנדה, בלונדון בריטניה, באמסטרדם הולנד  (אירופה) ובקרוב בשנגחאי סין.

מעבר לכך פרמייר משווקת במגוון רחב של מדינות אשר ביניהם נמנות, גרמניהשוויץאוסטרליהבלגיהברזילבולגריה, צרפתהונג קונגאסטוניה, לטביה וליטהרוסיהרומניהסינגפורספרדצ’ילה, נורבגיה, שבדיה, פינלנד, יפאן, תאילנד, טיוואן, ויאטנם, קוריאה ועוד.

ההיסטוריה 

פרמייר הוקמה בשנת 1990 לאחר עשרות שנים של ייצור תכשירים לטיפוח העור על ידי קבוצת מומחים למחלות עור ולקוסמטיקה ,בעלי ניסיון וידע במרכיבים הייחודיים של ים המלח .לאחר גילוי תופעות של דלדול העור בעת טיסה לחלל בקרב האסטרונאוטים ,החל מרכז המחקר של פרמייר במשימת חיפוש מענה לבעיה ולמעשה גילה תהליך שלם וחדש לטיפול בעור בחיי היומיום .פרמייר עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשילוב עם המינרלים מים המלח וליפוזום קומפלקס ייחודי.

מטרת החברה היא להביא לשיפור משמעותי במראה העור ובבריאותו.

פעולות המחקר והפיתוח בפרמייר נמשכים ללא הרף .כל המוצרים של פרמייר מכילים מרכיבים חיוניים באריזות המתאפיינות בהקפדה מרבית על היגיינה ,תוך שמירה על יתרון מרבי לעור .המוצרים שלנו מיוצרים על פי אמות המידה הגבוהות ביותר והם בעלי מוניטין רב בכל העולם .

המוצרים מכילים מרכיבים בלעדיים המיוצרים בתהליכים ייחודיים המיוחדים לפרמייר באמצעות שילוב של מדע ,ידע ,טכנולוגיה חדשנית מהמכונים הרפואיים והקוסמטיים המתקדמים ביותר בעולם.